Nowy numer 3/2021 Archiwum

Trwa akcja "Mała książka - wielki człowiek"

Już ponad 300 przedszkolaków odebrało wyprawki. Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu zaprasza do udziału w akcji "Mała książka - wielki człowiek".

Każde dziecko urodzone w latach 2014-2017, które odwiedzi wypożyczalnię dla dzieci przy ul. Piłsudskiego 12 bądź którąś z filii i zgłosi chęć udziału w akcji, otrzyma w prezencie książkę „Pierwsze czytanki dla…” oraz Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, otrzyma naklejkę. Po zebraniu dziesięciu naklejek zostanie uhonorowane imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

- Do tej pory wydaliśmy ponad 300 wyprawek. Niektóre dzieci już odbierają dyplomy Małych Czytelników. Zapraszamy dzieci, które już są naszymi czytelnikami oraz oczywiście wszystkie te, które chcą nimi zostać. Pakietów na pewno dla nikogo nie zabraknie - zachęca Marta Trojanowska z biblioteki.

W wyprawce znajduje się też praktyczny poradnik „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki”. Można się z niego dowiedzieć o korzyściach wypływających z codziennego czytania dziecku i odwiedzania z nim biblioteki.

Trwa akcja "Mała książka - wielki człowiek"

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama