Nowy numer 8/2021 Archiwum

Zaproszenie na Misterium Męki Pańskiej

W Kałkowie-Godowie wystawiane jest od 47 lat, a grają w nim aktorzy ze wspólnoty parafialnej.

W związku z sytuacją epidemiologiczną organizatorzy proszą o wcześniejsze rezerwowanie miejsc i stosowanie się do przepisów sanitarnych.

- Serdecznie zapraszam do sanktuarium Bolesnej Królowej Polski Pani Ziemi Świętokrzyskiej do Kałkowa-Godowa, na teatralne rekolekcje zamyślenia nad aktem miłości Bożej do końca, którą przeżywamy w tajemnicy męki i śmierci Jezusa Chrystusa. Radość jest tym większa, że aktorzy należą do wspólnoty parafialnej w Kałkowie-Godowie, gdzie od 47 lat dają piękne świadectwo żywej wiary i miłości do Boga i Kościoła. Wystawiane przez lata Misterium Męki Pańskiej w naszym sanktuarium jest darem ich bezinteresownego zaangażowania, ofiarowania swojego czasu, talentu i siły - zaprasza ks. kan. Zbigniew Stanios, kustosz sanktuarium.

Misterium będzie wystawiane w każdą sobotę Wielkiego Postu o godz. 15.30, łącznie z sobotą przed Niedzielą Palmową. Rezerwacja miejsc w informacji sanktuarium tel. 41- 272 18 88. Osoby pragnące zatrzymać się na noc w sanktuarium powinny zgłosić rezerwację miejsca w Domu Pielgrzyma: kom. 660 158 239.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama