Nowy numer 23/2021 Archiwum

Noc Muzeów w "Elektrowni"

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu zaprasza na Noc Muzeów w sobotę 15 maja.

Tego dnia instytucja będzie zamknięta w stałych godzinach, na zwiedzanie zaprasza za to od 18.00 do 23.00 (ostatnie wejście na ekspozycje o 22.30.)

Goście będą mogli zobaczyć aktualne wystawy: Sławomira Marca pt. "Otchłanie i labirynty" oraz Ryszarda Waśki pt. "Piękno idei".

Na zewnątrz Elektrowni, w ramach cyklicznego projektu pt. "Kadry pod napięciem", udostępniony zostanie mural Franciszka Maśluszczaka pt. "Podziwianie".

Podczas Nocy Muzeów ogłoszone zostaną wyniki konkursu fotograficznego "Tańcz".

Będzie to również jedna z ostatnich szans, aby na tarasie Elektrowni obejrzeć tańczącą rzeźbę Marii Koras.

- Po intensywnym zwiedzaniu zapraszamy na patio, gdzie w otoczeniu malarstwa Franciszka Maśluszczaka będzie można odpocząć przy kawie i domowym cieście z Café Elektrownia. Wielbicieli sztuki i książek zachęcamy do odwiedzenia naszej księgarni, w której znajdą się wszystkie nowości wydawnicze Elektrowni - informuje Kinga Maszczyńska z MCSW "Elektrownia".

Zwiedzanie wystaw będzie się odbywać w ścisłym reżimie sanitarnym oraz z zachowaniem limitu 50 osób przebywających jednocześnie w salach wystawowych.

Na zewnątrz budynku zostanie zamontowany ekran, na którym osoby oczekujące na wejście będą mogły obejrzeć koncerty, wywiady z artystami i dokumentacje wystaw, które odbyły się w "Elektrowni".

Wstęp - 1 zł.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama