Nowy numer 47/2021 Archiwum

Zasłużony dla Bibliotek Mazowsza 2020

To nagroda podsumowująca nie tylko całość bibliotekarskiej drogi Anny Skubisz-Szymanowskiej, ale także ostatni - ciężki dla placówki rok.

Była dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu Anna Skubisz-Szymanowska otrzymała Nagrodę im. Kierbedziów w kategorii "Zasłużony dla Bibliotek Mazowsza 2020". Wręczenie wyróżnienia odbyło się 22 listopada w Bibliotece Publicznej m.st. Warszawy. 

- Był to rok, w czasie którego radomska książnica nie została zamknięta dla czytelników podczas jesiennej fali zachorowań jako jedna z nielicznych bibliotek. W tym czasie też stale uzupełniała zbiory i nie straciła kontaktu z czytelnikami - informuje Marta Trojanowska z Działu Promocji Książki i Biblioteki w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Nagrody im. Kierbedziów przyznane zostały bibliotekarzom i bibliotekom, które wykazały się ponadprzeciętnymi osiągnięciami w roku 2020 i 2021.

Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu także otrzymała już Nagrodę im. Kierbedziów w 2018 r. w kategorii "Pielęgnowanie tożsamości regionalnej".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama