Nowy numer 20/2022 Archiwum

Kurs dla kobiet „Estera”

- Zaufaj Bogu, On pragnie twego piękna, a ty jedynie zechciej je uwolnić. Przyjdź, czekamy właśnie na ciebie - mówi Anna Kicior ze Wspólnoty Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea w Radomiu.

To kurs dla kobiet pragnących odciąć się od złej przeszłości, niszczących relacji i chcących zbudować swoje życie na nowym fundamencie, którym jest Chrystus.

Jest przeznaczony tylko dla pań, które ukończyły 18 lat. Odbędzie się w 14 i 15 maja w salce przy parafii pw. św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny przy ul. Młodzianowskiej 124 w Radomiu.

- Może od dawna ciągnie się za Tobą coś, co Cię męczy? Trudne relacje zatruwają Twoje życie. Niesiesz je, jak najcięższy plecak pełen zgryzot. Chcę ci dziś powiedzieć - zostaw to! Zostaw przeszłość za sobą. Pożegnaj smutne wczoraj i powitaj radosne nowe jutro! To się uda! Ale tylko z Nim… Tylko w Bogu jest twoja wolność. On wszystko może przemienić - łzy zamienić w promienny uśmiech. Z Nim możesz odnowić się w swojej kobiecości i pięknie. On wyposażył cię we wszystko, co Ci potrzebne. W twojej duszy drzemie to, co boskie, obudź to! Uwierz w to! Uwierz, a twoje życie nabierze barw - zapewnia A. Kicior. - Aby pomóc Ci to osiągnąć, przyjdź na kurs Estera, który swego czasu odmienił moje życie i spojrzenie na to, co było, na zerwanie z bolesną historią, na przebaczenie. Bądź kobietą w całej pełni, kochaj siebie i daj sobie pomóc, byś odkryła jak bardzo jesteś wartościowa i ukochana. Zaufaj Bogu, On pragnie twego piękna. Ty jedynie zechciej je uwolnić. Przyjdź, czekamy właśnie na Ciebie - podkreśla.

Zapisy na kurs trwają do 9 maja wraz z wpłatą zaliczki 50 zł, z dopiskiem Estera, imię i nazwisko. Na ewentualne pytania odpowie Ania: tel. 790 727 208.

Zapisy przez formularz „Zapisz się na wydarzenie” na stronie:
https://radom.galilea.pl/kurs-dla-kobiet-estera-14-15052022

Link z informacjami o tym wydarzeniu:

https://www.facebook.com/events/1033279670942904/

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama