Nowy numer 49/2022 Archiwum

Bp Marek Solarczyk zachęca do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę

Ordynariusz radomski mówił o tym w specjalnym nagraniu na swoim profilu na FB.

Oto zachęta pasterza Kościoła radomskiego: - Moi drodzy! Zbliża się czas, kiedy wspólnota diecezji radomskiej wyruszy na kolejną pielgrzymkę na Jasną Górę. Serdecznie przypominam i zapraszam do wzięcia udziału w tym pięknym czasie życia wspólnoty naszego Kościoła radomskiego. W tej pielgrzymce wiary, ale również i doświadczenia piękna bycia ze sobą, modlitwy, wspólnej drogi, refleksji nad tym wszystkim, co Pan Bóg nam ofiarowuje i w sakramencie Eucharystii, ale i poprzez świadectwo i orędownictwo Matki Najświętszej. Zarezerwuj ten czas! Zaczynamy już niedługo! Już 6 sierpnia oficjalnie wyruszymy po to, aby 13 sierpnia dziękować i zawierzać Matce Bożej wszelkie intencje i tajemnice naszej diecezji tam, w kaplicy cudownego Obrazu przed naszą Matką. Niech Bóg błogosławi wszystkim i niech serca tych, którzy żyją nadzieją, aby wziąć udział w pielgrzymce, będą pełne mocy i ufności i oczekiwania, aby ten czas przyniósł jak najpiękniejsze owoce.

Bp Marek drugi raz weźmie udział jako pątnik w pielgrzymce radomskiej. Według wcześniejszych zapowiedzi, będzie wędrował z różnymi grupami, głosząc słowo Boże i spotykając się z pielgrzymami.

Rozpoczynają się już zapisy do poszczególnych grup. Warto śledzić ogłoszenia parafialne, zaglądać na strony internetowe i profile w mediach społecznościowych. Boom zapisów przypadnie od przyszłej niedzieli.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy