Nowy numer 49/2022 Archiwum

Podziękują Maryi za bezpieczne pielgrzymowanie

Akcja Katolicka Diecezji Radomskiej zaprasza na ostatnią w tym roku pielgrzymkę rowerową.

 

Pątnicy wyruszą 1 października z Radomia, by w Wysokim Kole włączyć się w XV Pielgrzymkę Rodziny Różańcowej Diecezji Radomskiej. Eucharystii o 12.00 przewodniczył będzie bp Marek Solarczyk.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich rowerzystów na naszą ostatnią w tym roku pielgrzymkę. Chcemy podziękować Matce Bożej Różańcowej za nasze całoroczne, bezpieczne  pielgrzymowanie. Okazją do podziękowań będzie  nasz udział w uroczystościach, które odbędą się w przeddzień głównego odpustu w sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Królowej Różańca Świętego w Wysokim Kole - zaprasza Jerzy Skórkiewicz z Akcji Katolickiej.

Organizowane są dwie grupy pielgrzymkowe.

Grupa I przejedzie na rowerach w obydwie strony. Trasa liczy około 120 km. Wyruszą o 6.00 sprzed kościoła św. Stefana na Idalinie. Szczegółowych informacji udziela Beata pod nr. telefonu: 663 679 053 (po 18.00).

Grupa II  pokona trasę częściowo pociągiem, a częściowo, około 25 km, na rowerach. Zbiórka o 8.15 przed dworcem głównym PKP. Szczegółowych informacji udziela Jerzy pod nr. telefonu: 604 403 843.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy