Nowy numer 22/2023 Archiwum

Turniej piłki siatkowej dla grup parafialnych

Zawody odbędą się 17 czerwca w Kowali. Drużyny zgłaszać można do 31 maja.

Turniej piłki siatkowej mieszany organizują Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Radomskiej Oddział Kowala i Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Radomskiej. Do udziału w nim zapraszają członków grup parafialnych od 13. do 25. roku życia. W drużynie, która może liczyć maksymalnie 10 zawodników, muszą być dziewczęta i chłopcy.

- Przedział wiekowy jest szeroki, aby dać większą możliwość zgłoszenia drużyny. Celem turnieju jest integracja młodzieży, nauka zdrowej rywalizacji i oczywiście dobra zabawa. Jest to także okazja do spotkania się młodzieży z różnych stron diecezji na modlitwie z Chrystusem, gdyż rozpoczniemy go od Mszy św. Chcemy, aby ten turniej miał formę pewnej nagrody dla tych osób, które czynnie biorą udział w życiu parafii. Z doświadczenia wiem, jak bardzo cieszyły mnie wspólne różne wyjazdy parafialne, często i te związane ze sportem, które umacniały nasze więzi międzyludzkie - mówi ks. Dominik Idziak, wikariusz parafii w Kowali, asystent KSM Kowala.

Zapisy trwają do 31 maja. Regulamin turnieju będzie podany po zgłoszeniu drużyn. Zgłoszeń dokonujemy drogą mailową, podając parafię, opiekuna i numer telefonu. Szczegółowych informacji udziela ks. D. Idziak - e-mail: dominik.idziak@wp.pl, tel. 518 233 499.

Turniej piłki siatkowej dla grup parafialnych

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast