Nowy numer 38/2023 Archiwum

Rodzinny festyn w Janikowie

To będzie festyn charytatywny pod hasłem: "Pomagamy Marcelowi". Dla uczestników przygotowano wiele atrakcji, w tym loterię fantową, licytacje, konkursy, a także występy zespołów artystycznych.

Festyn odbędzie się 11 czerwca od 13.00 do 21.00 na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej w Janikowie. Organizuje go fundacja Kolbe, która zrzesza ludzi chcących nieść bezinteresowną pomoc osobom potrzebującym.

W tym roku chcą pomóc Marcelowi, który ma 15 lat, mieszka w Kozienicach. "W pierwszym roku życia zdiagnozowano u niego nowotwór mózgu. W trakcie operacji usunięcia guza doszło do wylewu przez co zostały uszkodzone komórki okołoruchowe powodując niedowład czterokończynowy, padaczkę i wodogłowie pokrwotoczne. W konsekwencji chłopiec nie mówi, nie siedzi i nie chodzi, dlatego wymaga 24-godzinnej opieki oraz stałej i regularnej rehabilitacji. To właśnie on w tym roku jest naszym bohaterem... to właśnie dla niego i jego rodziny chcemy nieść pomoc... " - napisali organizatorzy w mediach społecznościowych.

Na uczestników będzie czekało wiele atrakcji. Na scenie swoje talenty zaprezentują dzieci i młodzież. O 14.00 wystąpi Mateusz Mijal, o 14.40 - Kinga Zawodnik wraz z Tomaszem Lubertem, o 15.00 - zespół Kordian. O 18.20 koncert da zespół Selekt. Zaproszono Michała Fabiszewskiego, finalistę V edycji Masterchefa. Ponadto będą m.in.: dmuchańce trampolina, symulatory, fotobudka, bubble football.

Rodzinny festyn w Janikowie

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast