Nowy Numer 21/2019 Archiwum

Kolędy dla Krzysia po raz drugi

Tym razem na koncert zaprasza parafia pw. Macierzyństwa NMP w Radomiu (os. Kozia Góra).

Organizatorem spotkania razem z parafią jest Ruch Światło-Życie. Podobnie było w parafii św. Wacława.

Podczas koncertu będzie można wesprzeć datkami chorego na EB, rzadką chorobę genetyczną, 3-letniego Krzysia Czupryna z Radomia. EB (Epidermolysis Bullosa) to okrutna choroba, która "nie znosi dotyku". 70 proc. chorych w Polsce to dzieci. Choroba objawia się poprzez rozległe bolesne rany, pęcherze na całej powierzchni ciała oraz wewnątrz organizmu. Relację z pierwszego koncertu ze wzruszającym listem chłopca publikowaliśmy tutaj.

Spotkanie rozpocznie się Mszą św. w niedzielę 6 stycznia o 18.00. Po niej koncert, który da zebrany przez oazowiczów zespół.

Patronem medialnym koncertu jest "Gość Niedzielny".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL